Wszystkie odcinki programu "Izba wytrzeźwień"

10. Polska Izba Wytrzeźwień

4 tygodnie temu

Rozmawiamy o patriotyzmie. Ze słuchaczami też, wśród których byli i patrioci. Zaangażowani. Trochę szkoda, bo nie z każdym się gadać dało. Ostrzeżenie: odcinek miejscami irytujący. Temat najwidoczniej wrażliwy, ale dlaczego aż tak - o to nas nie pytajcie.

Link 83min 2 0%

9. Teksańska masakra bronią automatyczną

ponad miesiąc temu

Czy przed pójściem do kościoła zostawiasz w domu strzelbę?

Link 64min 10 0%

8. Największe Skurwysyństwo Kościoła Katolickiego

ponad miesiąc temu

Martin i Hubert rozmawiają o grobach, pogrzebach i chodzeniu na cmentarze.

Link 62min 9 0%

7. Dobre rady wujka Huberta

ponad miesiąc temu

Dawanie innym rad może się źle skończyć. Czy powinniśmy tego unikać czy przeciwnie, brać odpowiedzialność? I o tym właśnie gadamy ze słuchaczami.

Link 61min 2 0%

6. Boże, daj whisky

2 miesiące temu

O poczuciu humoru Boga. I o tym czy Bóg premiuje tych, co mają dystans i się śmieją, czy może wręcz przeciwnie. A na koniec historia (prawdziwa) o tym jak Bóg dostarczył spragnionemu whiskey. A na zdjęciu alpaca, czyli ten dziwny zwierz, o którym mówiła na początku Karolina.

Link 58min 6 0%

5. Chrześcijanin homoseksualny

2 miesiące temu

Większość audycji spędziliśmy na rozmowie ze słuchaczem, który jest chrześcijaninem a jednocześnie gejem. Rozmawiamy o tym jak jedno z drugim pogodzić, czy da się to zmienić i jak sobie radzić w takiej sytuacji.

Link 68min 8 0%

4. Rodzice alkoholicy

2 miesiące temu

Anonimowy słuchacz ma poważny problem - czy powinien utrzymywać rodziców alkoholików czy nie?

Link 66min 12 0%

3. Czy Bóg kocha pedała?

2 miesiące temu

Pozytywne i negatywne myślenie - które wybrać? Jak szukać królestwa bożego i co w ogóle znaczy? I na koniec trudne pytanie: czy dla geja jest nadzieja?

Link 52min 25 0%

2. W imię zasad, s***

2 miesiące temu

Moje życie było idealne, tylko się nie nadawało do życia - mówi Hubert. Martin mówi, że kiedy już jest relacja, to nie trzeba polegać na przykazaniach. A słuchacz dzwoni i się nie zgadza! Audycja intesywna, emocjonalna, dużo telefonów i ważne tematy, których nie usłyszycie gdzie indziej. Izba wytrzeźwień niech żyje!

Link 63min 20 0%

1. Szmuglerzy Biblii

3 miesiące temu

Martin i Hubert zaczynają nowy program odcinkiem o wolności. Było o chrześcijaństwie bez zasad, o problemach z gejami w kościele a nawet był telefon od szmuglera Biblii. I to wszystko w mniej niż godzinę!

Jeżeli czujesz oznaki nietrzeźwości przyjdź i zadzwoń. Izba Wytrzeźwień przyjmuje pacjentów co tydzień w środę od 20:00.

Link 51min 11 0%